Dámské plavky 2013: Dvoudílné plavky, monokiny i koupací šortky!

Dámské plavky 2013: Dvoudílné plavky, monokiny i koupací šortky! ...

Dámské plavky 2013: Dvoudílné plavky, monokiny i koupací šortky!

Letní žár dokáže nejlépe zchladit koupání. V moři, rybníce anebo bazéně, na tom koneckonců nesejde. Na čem ale nepochybně záleží, čtete-li tyto řádky, to jsou vhodně zvolené dámské plavky. My ženy to máme s plavkami trochu složitější, o to více ale můžeme využít náš důvtip a plavkový outfit zvolit tak, abychom se v něm cítily dobře. Posledním trendem v oblasti plavkového odívání pak je kombinování vrchního a spodního dílu plavek, a sice takovým způsobem, který nenechá nikoho na pochybách, že toto léto, léto 2013, bude opravdu jedna velká zábava.

Pravděpodobně nejčastěji voleným modelem plavek u žen jsou bikiny neboli dvoudílné dámské plavky. Tyto dámské plavky sestávají z plavkové podprsenky a kalhotek, a tak odhalují bříško a umožňují celistvější opálení. Zároveň se však stále více derou do popředí zájmu plavky známé jako monokiny. Jednodílné plavky, popravdě řečeno, byly vždy alternativou k bikinám, přičemž je oceňovaly především ženy milující sport. Nicméně v současné době se užitná funkce těchto plavek velmi dobře snoubí s módními trendy. Mohou za to velmi rafinované prostřihy, které jdou cestou odhalování.

Jak již bylo řečeno, bláznivé kombinace frčí. Kombinují se nejen různé barvy, vzory a tak dále, zároveň dochází k využívání dříve příliš nevídaných verzí spodního dílu. Nejen kalhotky jsou dnes v kurzu. Jsou to stále častěji dámské koupací šortky, které můžete volit ve dvou délkách. V té první se ještě v zásadě podobají kalhotkám, i když mají navíc nohavičky. V té druhé už ovšem jdou vstříc klasickým šortkám, které známe z pánského šatníku. Proč by ale měly zůstat tyto plavky jen tam? Jednak jsou velmi pohodlné, jednak jako dělané pro sportovní vyžití. V obou případech si pak můžete být jistá, že vše přesně zůstane na svém místě a to vám dodá potřebný pocit sebedůvěry.

Dámské plavky 2013: Dvoudílné plavky, monokiny i koupací šortky! (http://www.administrace.info)

Dámské plavky > Dámské plavky 2013: Dvoudílné plavky, monokiny i koupací šortky!

Fotky a obrázky

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2023.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS