Plavky Donna

Plavky Donna budou slušet každé ...

Plavky Donna

Tip na nákup: Nové kolekce plavek na www.astratex.cz 

Kromě toho správného oblečení, in účesu a krásného úsměvu bezpodmínečně patří k létu také správně vybrané módní plavky. Kromě designu a značky ale nejvíce záleží na tom, aby Vám plavky dobře padly a abyste v nich vypadala dobře. Pro výběr plavek platí několik základních pravidel, která když budete dodržovat, vždy budete vypadat neodolatelně.

První pravidlo je, že pokud jste silnější postavy, nevzdávejte se plavek úplně, ale pořiďte si jednodílné plavky. Nemusíte volit přímo černou barvu, ale klidně si pořiďte plavky barevné s jemným vzorem nebo svislými proužky, které odvedou pozornost od silnějších boků a bříška. Pokud máte větší zadeček, budete báječně vypadat v plavkách s nohavičkou, silnější nohy dobře skryje například plážová sukně nebo pareo.

Štíhlejším ženám budou zase slušet dvojdílné plavky, bikiny či plavky Bandeau – povoleny jsou také jakékoliv ozdoby či vzory. Plavky pro všechny typy postav nabízí například značka Donna, takže pokud ještě nemáte vybrané ty pravé plavky na léto, mrkněte se na plavky Donna 2010.

Dámské plavky > Plavky Donna

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2021.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS